Poradna pro pozůstalé

Eva Volrábová - Poradkyně pro pozůstalé

V rámci činnosti sdružení bychom vám rádi nabídli její služby - zdarma - první konzultační schůzka a další následné terapeutické a poradenské sezení - max. 3 hodin

Schůzky probíhají v prostorách klubovny Plzeňské zastávky, popř. na první setkání můžete upřednostnit svůj domov, a nebo neutrální místo

Kontaktovat jí můžete info@plzenskazastavka.cz

Pokud do vašeho života vstoupí smrt, přichází s ní šok, bolest, smutek, lítost, zlost, agrese, hrůza, bezmoc a beznaděj.

Každý z nás má jiné hranice a proto každý prožíváme jinak i emoce spojené s tak traumatickou událostí jakou odchod našeho partnera, nebo rodiče nebo dítěte anebo jiné nám blízké osoby představuje. Pokud máme funkční rodinu a okruh přátel, jsme obvykle schopni po nějaké době pokračovat v životě. Již navždy bude jiný. Bude bez toho, kdo zemřel a Vám tolik chybí!

Někdy se však může stát, že i přes podporu a pochopení okolí Váš smutek neubírá na intenzitě a Vy začínáte mít potíže všeho druhu. První cesta často vede k praktickému lékaři, který Vás vyšetří a někdy doporučí návštěvu psychologa nebo psychiatra. Ano, možná, že špatně spíte, nemáte chuť k jídlu, jste smutní, pláčete, bolí Vás často hlava nebo záda a na nic nemáte náladu, ale nejspíš nejste nemocní!

Smutek není nemoc!

Když si nevíte rady, když nic nepomáhá a nic nefunguje, když už sami nechcete dál, tak věřte, že je mnoho těch, kteří šli podobnou cestou utrpení. I oni našli, podporu, soucit, pochopení a odvahu k pokračování.

I truchlení mnohdy potřebuje odborné vedení.

Věřím, že můžu pomoci i Vám a tak navštivte naší poradnu nebo nám napište dopis.

Eva Volrábová - Poradce pro pozůstalé
Diplomovaná zdravotní sestra

Podpořte nás

Transparentní účet: 2300334693 / 2010
Podpořte nás!
Darovací smlouva