(Ne)smutnění malováním (ke Světovému dni obětí dopravních nehod)

Pozvánka na akci Plzeňské zastávky

Dovolujeme si vás pozvat na naši akci, která je věnována Světovému dni obětí dopravních nehod.

 

Tento den připadá celosvětově na třetí listopadovou neděli.

 

(Ne)smutnění malováním s Plzeňskou zastávkou jsme připravili na sobotní odpoledne před tímto dnem (15.11.2014) pro rodiny našich milovaných, kteří zemřeli při dopravní nehodě.

 

Vítáni jste všichni, kdo máte jak osobní bolestnou zkušenost, tak i všichni,  kdo si chcete zavzpomínat na své blízké, kteří už tu s námi nejsou (a jejich odchod nemusí být spojený s tragédií na silnici nebo železnici...).

 

Budeme spolu s  dětmi v kavárně Kačaba, pro ten den otevřené jen pro nás, vyrábět svícny, malovat na ně, psát dopisy do nebe nebo si hrát s plstěním.

 

Od tří hodin do osmi večer můžete přijít kdykoliv, sami nebo s dětmi a (Ne)smutnit malováním s námi.

 

Vzácným hostem našeho setkání bude také plzeňský arciděkan Emil Soukup, který přinese svou lucernu, na kterou budou děti malovat barvičkami na sklo a která v neděli symbolicky předá světlo na další akci věnované Obětem dopravních nehod, při ekumenické Bohoslužbě v dálniční kapli u Šlovic.

 

I když bychom raději nemuseli toto vzpomínkové (Ne)smutnění pořádat, život nás ale staví do různých životních situací ... A pokud alespoň trošku můžeme pomoci sdílením rodinám, blízkým, dětem ... všech, kteří o život přišli tímto způsobem, je nám ctí být tu pro vás...

 

Těšíme se na setkání s vámi, budeme společně (Ne)smutnit malováním, povídáním, protože v tom SPOLEČNĚ bývá ukrytá velká úleva.

 


DN-14v2-small

 

DN-14v2-small

Podpořte nás

Transparentní účet: 2300334693 / 2010
Podpořte nás!
Darovací smlouva