Listopadové setkání - přijďte s námi " být " a vzpomínat

V sobotu 14. listopadu 2015 se v prostorech komunitního centra Radostník, v místě naší nové kanceláře v Koperníkově ulici 41 v Plzni, uskuteční vzpomínkové setkání při příležitosti Světového dne obětí dopravních nehod.

Jako se stává pomalu už tradicí, sejdeme se nejen k uctění památky našich zemřelých při dopravní nehodě, ale tato vzpomínková akce je i takovým milým setkáním nás všech, kdo se chceme potkat, být spolu, zavzpomínat a sdílet naději s těmi, kdo se potýkají s tím, že se jim život v jedné vteřině obrátil vzhůru nohama.

Protože jednou z nadějí mohou být děti, tak budeme "spolu" nejen my dospělí, ale moc rádi tu přivítáme celé rodiny, i s těmi nejmenšími. Právě pro děti bude připravený i program a všichni společně můžeme část setkání trávit tvořením, pletením, malováním ...

Na naši akci navazuje v neděli 15.11. bohoslužba v dálniční kapli u Šlovic (v 15:00 hod), kam symbolicky převeze světýlko pan arciděkan Emil Soukup. Lucernu se světýlkem u nás pomalují děti a stává se symbolem sdílení našich setkání.

Bude nám ctí a velkou radostí se s vámi potkat a být ...

 

doprav_nehody-15v1-01

doprav_nehody-15v1-01

Podpořte nás

Transparentní účet: 2300334693 / 2010
Podpořte nás!
Darovací smlouva