Světový den obětí dopravních nehod

Vzpomínkový večer U Ježíška

o. s. Plzeňská zastávka pořádá dne 16. 11. 2013

Vzpomínkový večer Světového dne obětí dopravních nehod

 

Věnováno Vanilce - Lucii Hamzové k nedožitým 18-tým narozeninám

a všem rodinám postiženým tragickou ztrátou při dopravní nehodě

 

 

 

doprav_nehody-fb

Vzpomínkový večer U Ježíška je zároveň provázán vzájemnou spoluprácí ostatních organizací s již tradiční Ekumenistickou bohoslužbou v dálniční kapli u Šlovic. V případě vašeho zájmu doporučujeme rezervaci míst   v  kostelíku U Ježíška  na   telefonu +420 732 152 250         nebo                                                  info@plzenskazastavka.cz                                                                                                                                                         Oba dva dny zároveň zveme po ukončení oficiálních programů  na neformální besedy s hosty a přátelská posezení, sdílení vlastních pocitů a osudů -                                                                                                                            sobota - kavárna Kačaba                                             neděle - zajištěn prostor na benzínové pumpě  nedaleko                dálniční  kaple                                                                                                                                                       Rádi bychom také nabídli postiženým rodinám možnost  připomenout sobě i ostatním své zesnulé při dopravních nehodách na Vzpomínkovém tablu - fotka, jméno, datumy narození a úmrtí, místo atd. ( rozsah těchto informací dle vlastního pocitu a úvahy).                                                                                            Tuto možnost nabízíme i rodinám a lidem, kteří se nebudou moci zúčastnit osobně a u každého jména uvedeného na tablu bude zapálena svíčka.                                                                                         Pokud by jste tedy rádi zveřejnili tvář nebo  jméno vašich drahých ke vzpomínce, kontaktujte nás.                                                                                                                                         S úctou a láskou k našim zemřelým ...
" Víme, že to je smutný důvod pro setkání. Ale neviděla bych v tom jen to smutno. Je to i důvod vidět se, setkat, pobýt s lidmi, kteří zažili a ví ... nebo třeba neví, ale chtějí být s vámi, protože i oni můžou mít důvod tento den uctít.

Pokud můžete a chcete přijít a máte komu zapálit svíčku, přineste jeho fotku nebo třeba jen jméno na lístečku. Společně posvítíme duším, kterým nečekaně a tak neodvratně zkrátila život zde na zemi dopravní nehoda ... jediná sekunda, která změnila jejich i váš, náš svět.

Pokud jste zdaleka a není ve vašich možnostech přijít osobně, spojte se s námi, s lidmi z Plzeňské zastávky a my svíčku zapálíme za vás, pro vás, pro ně ...
I přesto, že tento víkend spojí po celém světě smutné vzpomínky, i přesto, že znovu pocítíme, jak se rána znovu otvírá a bolí ... a že jen slzy a snad i to sdílení pomohou upustit této tak těžké ztrátě ... tak se na vás těším. Osobně nebo i v myšlenkách. 16. listopadu v kostelíku u Ježíška v Plzni. "

Mirka Šimková

doprav_nehody-fb

Podpořte nás

Transparentní účet: 2300334693 / 2010
Podpořte nás!
Darovací smlouva